Sosyal Medya

Düğün Salonları

Düğün Salonları

1992’den beri,
Kaliteli hizmet anlayışı ile
Tüm düğün salonları ve düğün mekanlarında tercihiniz..

Çiftlerin mutlu günlerini özel tasarımlar ve özel etkinliklerle cazip bir konsepte çevren firmamız düğün salonları ve ek özelliklerle detaylı ve ayrıntılı bir düğün etkinliği hazırlıyor. Başından sonuna kadar düşünülmüş özel bir seçenek sunan firmamız düğün seçeneği yanında diğer toplu organizasyonlar için de özel seçenekler oluşturuyor.

BAŞTAN SONA DÜĞÜN ORGANİZASYONU
1992'den beri kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren düğün salonumuz özel lokasyonu, otopark, özel orkestrası hile düğününüz özel bir konsepte çeviren pek çok seçeneği barındırıyor. Aradığınızdan daha fazlasını sunan ve düğün salonları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Yüksel Düğün Salonu uzman desteğiyle konseptinizi özel tarz katarak unutulmaz bir düğün seçeneği sunuyor.

Güler yüzlü hizmet ve profesyonel çalışma prensibi ile hareket eden firmamız düğününüze yemekli düğün seçeneğini sunarak misafirlerimizi en özel şekilde ağırlama imkânı sunuyor. Geniş ve Ferah Düğün Salonu ortamı ile düğününüz rahat ve özgürce yapma imkânı sunan firmamız özel aydınlatmalı tasarımla ve görsel efektleriyle özel bir düğün ortamı sunuyor. Düğününüz başından sonuna özel bir konsepte çeviren firmamız misafirleri karşılama ağırlama ve düğün esnasında yapılacak etkinliklerle size cazip ve bütün bir kombin sunarken düğün salonunun özel tasarımı misafirlerinizin gözünü kamaştıracak özelliğe sahiptir.

HER AMACA UYGUN ORGANİZASYON SEÇENEĞİ
Düğün salonları arasında öne çıkan firmamız, özel hizmetleri ile dikkat çeken tercihler sunuyor. Bu tercihlere yakından baktığımızda yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu, nikâh töreni, sünnet düğünü, nişan ve kına gecesi, dernek kurul seminerleri, yemekli yemeksiz toplantı işleri, balo ve parti organizasyonları yanında özel gün ve gece organizasyonları ile her amaca uygun işlevsel konseptleri ile özel fırsatlar sunuyor.

İletişim adresleri ile kolay ulaşım ve iletişim desteği sağlayan Yüksel Düğün Salonu, tecrübeli yapısı uzman ekibi ve müşteri memnuniyetini çalışma prensibi ile sizler için detaylı ve özel hizmet desteği sunuyor. Bu tercihlerle beraber özel bir yeteneğe sahip olduğunuzu söyleyebilir her türlü organizasyon ve toplantı konseptine uygun tercih bundan düğün salonu ile cazip fırsatlarla sahip olduğunuzu görüyoruz.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Atışalanı Cad.
Birlik Mah. No: 143 / 1
Esenler / İstanbul

Tel : +90 (212) 431 64 00

E-Posta : info@yukselds.com