Sosyal Medya

1992'den Beri İstanbul Düğün Salonları, Düğün Mekanları'nda Tercihiniz..

Düğün Salonları

1992’den beri
Kaliteli hizmet anlayışı ile
Tüm düğün salonları ve düğün mekanlarında tercihiniz..

Grup Şirketleri

LOVA HOTEL & SPA

YÜKSEL PARKE

İnsanın varlığından ötürü özel günleri vardır. En özel günler doğum ve evliliktir. Doğumla dünyaya adım atan, evlilikle dünya evine girmektedir.

Doğumunuzda yanınızda olamıyoruz, ancak dünya evine girerken en uzman hizmet anlayışıyla 1992’den beri yanınızdayız. Ayrıca sadece bu konuda değil nişan ve tüm topluluk organizasyonlarınızda prestij ve rahatlığın adresiyiz. Bu zor ve stresli zamanınızda yüksek organizasyon kabiliyetimizle kötü sürprizlerle de karşılaşmayacaksınız.

Yüksel Düğün Sarayı; önemli organizasyonlarınız da ihtiyacınız olan, ulaşım kolaylığı, misafirleriniz için kapalı otopark, değerli anılarınız için fotoğraf stüdyosu, keyifli anlar içinse uzman orkestrasıyla düğün ve nişan hizmetlerini uygun avantajlarla siz değerli dünya evi adaylarına sunmaktadır. Ayrıca Yüksel Düğün Sarayı ile konsept arama zahmetinde bulunmayacak, konsept uzmanlarımıza hayalinizi söyleyecek ve hayallerinizin gerçekleşmesini damatlığınız ve gelinliğinizin içerisinde izleyeceksiniz.

Yüksel Düğün Sarayı; güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile 1992' den beri mutlu yuvalar kurmakta ve bunun hazzını sizinle beraber paylaşmaktadır. Her düğün bizim için önemlidir, çünkü biliriz ki özel günlerinizde önemli hissedersiniz.

Yüksel Düğün Sarayı; özel ve şık tasarımı sayesinde sadece düğün ve nişanlarda faaliyet göstermeyip, kalitesini ve şıklığını koruyarak aynı hassasiyette, yemekli, yemeksiz organizasyonlarınız, düğününüz, nişanınız, kına geceleriniz, iş toplantılarınız, dernek geceleriniz, sünnet törenleriniz ve tüm özel organizasyonlarda yanınızdadır.

Yüksel Düğün Sarayı olarak iletişim adreslerimizin herhangi birinden size hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. Programlarımız yoğun olduğu için önceden randevu almanızı tavsiye ederiz.

Yüksel Düğün Sarayı olarak, 1992' den beri sizi gülümseyerek, gülümseterek ağırlamak ve uğurlamak istiyoruz.

Yüksel Düğün Sarayı 27 şubat 1992 yılında kurulmuştur. Salonumuz klimalı ve 2 katlı olup kapasitesi, mimarisi ve size sunduğu hizmetleriyle İstanbul’da 1 numaradır. Geniş hizmet kadrosuyla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yılların deneyimli kadrosu ve kalite anlayışı ile size hayatınız boyunca unutamayacağınız yaşamınızın en özel gecesini vaat ediyoruz. Bünyesinde kapalı otopark, fotoğraf stüdyosu, orkestra bulunan salonumuzda, Düğün,Nişan,Kına,Sünnet,Toplantı,İş yemekleri,Parti ve Dernek Geceleri vb. organizasyonlarla sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un en büyük ve en kaliteli düğün salonunda sizde unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız gelin görüşelim.

Hizmetlerimiz

  • Yemekli ve Yemeksiz Düğün Organizasyonu
  • Nikah Töreni
  • Sünnet Düğünü
  • Nişan ve Kına Geceleri
  • Dernek Genel Kurul ve Seminerleri
  • Yemekli Yemeksiz Toplantı
  • Balo ve Partiler
  • Özel gün ve Gece Organizasyonları
Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Atışalanı Cad.
Birlik Mah. No: 143 / 1
Esenler / İstanbul

Tel : +90 (212) 431 64 00

E-Posta : info@yukselds.com